Tess Holliday ikinci kez anne olacak

Tess Holliday ikinci kez anne olacak

Avustralyalı nişanlısı Nick Holliday ile bebek beklediklerini açıklayan model, bunun "planlı" olmadığını da sözlerine ekledi.

İlk çocuğunu 20 yaşında doğurmuştu

30 yaşındaki Tess, oğlu Rylee'yi 20 yaşında dünyaya getirmişti. Tess Holliday, Rylee'yi doğurduğunda henüz çok genç ve tecrübesiz olduğunu, ancak şu anda daha olgun hissettiğini ve ikinci kez anne olmanın tadını çıkaracağını belirtti.

Büyük beden manken

Tess, geçtiğimiz günlerde Paper Dergisi'ne verdiği röportajda, "büyük beden" model olarak anılmanın kendisi için kırıcı olmadığını, aksine doğru bir tabir olduğunu düşündüğünü söylemişti. Çok genç yaştan beri model olmak istediğini söyleyen Tess, boyunun yeterince uzun olmaması ve kilolu olması nedeniyle amacına ulaşamayacağını düşündüğünü ancak Mia Tyler ve Emme gibi diğer büyük beden modelleri görünce hayalini gerçekleştirebileceğini anladığını açıklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı