Sebi Bebi’den makyaj tüyoları

Sebi Bebi’den makyaj tüyoları

Güzellik gurusu ve vlogger Sebi Bebi ile kadınvekadın.net ailesi olarak siz takipçilerimiz için özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Bu videomuzda ise siz makyajseverler için Sebi Bebi kendi özel makyaj tüyolarından bahsetti.

Aydınlatıcıdan mutlaka yardım alın

Gözlerin içerisine ve göz pınarlarına aydınlatıcı uygulayın. Far sürmekten hoşlanmıyorsanız bile gözlerinizin çok daha aydınlık ve fresh durması için uygulamanız gerekir. Aydınlatıcı sadece göz bölgesinde değil tüm yüzünüzde de oldukça moda, gitgide taze ciltler görmeye başlıyoruz o yüzden fondötenler artık yok gibi. BB ve CC kremler kullanılmaya başlandıktan sonra ciltte pürüzsüz bir görüntü vermeye çalışılıyor. Likit aydınlatıcılardan yardım alabilirsiniz ve mutlaka ürünün ışıltılı ve sağlıklı olduğundan emin olmalısınız tabi ki bunu kuru ciltler uygulamalıdır. Yağlı ciltler ise ilk önce yüzlerini matlaştırmalıdır daha sonra ise T bölgesi hariç parlatmak istedikleri yerlere aydınlatıcı sürmelidir.

Sebi Bebi'den makyaj tüyoları - İZLE:

Kadinvekadin.net özel haberidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı