Kaş şekillendirmede hangi yöntem tercih edilmeli

Kaş şekillendirmede hangi yöntem tercih edilmeli

Kaşlar biz kadınlar için elbette ki yüz güzelliğinin en önemli göstergesi ve de özellikle göz makyajının en önemli destekleyicisi. Bu nedenle kaş şekillendirmede kullanılan materyallerde bu nedenle oldukça önemli. Şimdi size kaş şekilendime için kullanılan birkaç materyali aktarıcaz, siz de buna göre hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Cımbız: Kaş şekillendirme denilince akla gelen ilk materyal tabiki de cımbız. Cımbızı kullanırken kaşınızı koparmamaya ve kırmamaya dikkat edin ve kaş alma işlemini en çok 21 günde bir yapın.Çünkü kıl döngüsü 21 günde tamamlanır.Böyle yaptığınızda kaşlarınızın çıkma süresi de bir rutine girmiş olur.

Kaş farı: Kaş kaleminin dolduramadığı yerleri çok rahat kapatır. Eğer bir de daha kalın ve yoğun bir kıl çıkışı için ustura yaptırmışsanız kaş farları bu yerlerin dolmasını beklerken en büyük yardımcınız olacaktır.

Kaş kalemi: Kaşınızın rengine uygun olan bir kaş kalemini hemen her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalem ile de kaşınızın hatlarını belirleyip kontür geçebilir ve dışarda kalan yerleri cımbız ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Kaş rimeli: Kaş rimelleri de son dönemlerde pek çok farklı markalarla boy göstermeye başladı. Siz de özellikle doğal bir görüntüden yana iseniz istediğiniz renkte bri kaş rimeli elde edebilirsiniz. Kaş rimelinin avantajı kullamının kesilikle çok kolay olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı