İpek kirpik ile ilgili merak edilenler

İpek kirpik ile ilgili merak edilenler

Güzelliğine düşkün kadınların yeni favorisi ipek kirpikler. Kirpikleriniz çok seyrek veya dökülüyorsa siz de ipek kirpik uygulamasını tercih edebilirsiniz. Böylece hayalinizdeki dolgun kirpiklere, derin ve çekici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Peki ipek kirpik nasıl takılır? Kullanımı kolay mıdır? Ne kadar süre etkili olur? İpek kirpik ile ilgili aklımıza takılan soruları Emsal Doğan güzellik uzmanlarından Hatice Batman yanıtladı.

Uygulama yaklaşık 1,5 saat sürüyor

Birkaç gün alışma zamanından sonra ipek kirpik kullanımının çok rahat olduğunu ve kişinin kendi kirpikleri gibi kullanabildiğini söyleyen Güzellik Uzmanı Hatice Batman, ilk ipek kirpik uygulamasının 1,5 saat, ara bakımların ise 1 saat sürdüğünü dile getirdi.

Tuzlu su ve yağ bazlı ürünlere dikkat

İpek kirpik taktıranların özellikle yaz aylarında dikkat edilmesi gerekilen faktörlere dikkat çeken Batman, ipek kirpik yapıştırıcısının tek düşmanının tuzlu su ve yağ olduğunu bunlara dikkat edildiği sürece bir sorun olmadığını belirtti.

Daha detaylı bilgi için videomuza göz atabilirsiniz...

İpek kirpik ile ilgili merak edilenler - İZLE:

Kadinvekadin.net özel haberidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı