Genç kız erkek arkadaşına evlilik teklifi etti

Genç kız erkek arkadaşına evlilik teklifi etti

Eskişehir'de yaşayan 24 yaşındaki Merve Kurtaran isimli genç kız, 5 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı 26 yaşındaki Erhan Güldüren'e evlenme teklifinde bulundu.

Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde arkadaşlarının yardımıyla çadır ve kırmızı halı hazırlayan genç, 5 yıl süresinde erkek arkadaşıyla birlikte çektikleri fotoğrafları hazırlanan çadırın içine astı.

Genç adam neye uğradığını şaşırdı

Alışverişe çıkma bahanesiyle Güldüren'i alarak Adalar mevkiine getiren genç kadın, burada çadır önünde, tanıtım yaptıklarını söyleyen arkadaşlarının ısrarıyla kırmızı halı üstünde çadıra doğru yöneldiler. Bu sırada yapılacak tekliften habersiz olan Erhan Güldüren, olayı anlamaya çalıştı. Hazırlanan çadırın içine giren Erhan Güldüren, arkadaşlarının alkışları üzerine neye uğradığını şaşırdı.

"Evet diyorum sen de evet diyor musun"

Uzun süre şaşkınlığını üzerinden atamayan Güldüren, yaşadıkları üzerine "Bu ne? Ne oluyor? Allah'ım bu ne?" şeklinde konuşarak, adeta şok geçirdi. Daha sonra kız arkadaşı Merve Kurtaran, "Senin evlenme teklifine böyle bir organizasyon yakışır"diyerek, aldığı 3 buket papatyayı erkek arkadaşına uzattı ve "Evlenme teklifine 'Evet' diyorum, sen de 'Evet' diyor musun?" dedi. Bunun üzerine genç adam da "Evet"cevabını verdi.

Genç kız erkek arkadaşına evlilik teklifi etti - İZLE:

"Haftaya cevabını vereceğim"

Geçtiğimiz hafta kız arkadaşına çizgi kahramanların yardımıyla evlenme teklifinde bulunan Erhan Güldüren, evet cevabının bu şekilde gelmesine, "Çok heyecanlıyım. Vallahi ne diyeyim, diyecek bir şey bulamıyorum. Haftaya cevabını vereceğim en iyi şekilde” ifadelerini kullandı.

Evet deme sırası aile büyüklerinde

Kız arkadaşı Merve Karaman ise, "Bu artık Candan Erçetin'in ve Beyaz Show'daki çekişmeleri gibi olacak” şeklinde konuştu. Düğünlerinin ne zaman olacağı soruna genç kadın, "Ben evet dedim, Erhan evet dedi. Bundan sonra evet deme sırası aile büyüklerinde. Kısacası son sözü babam söyleyecek. Aslında beni tanıyordu altta kalmayacağımı tahmin etmesi gerekiyordu, ama bu kadar çabuk olacağını belki tahmin edememiştir. Hemen bir hafta içerisinde organizasyonumuzu yaptık, karşılığımızı verdik. Bundan sonra dediğim gibi sıra tekrar ona geçti. Şuan 1-1 eşitlik söz konusu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı