Düğüne ayırdıkları bütçeyle dünya turuna çıkan çift

Düğüne ayırdıkları bütçeyle dünya turuna çıkan çift

29 yaşındaki Charlie Smith ve 34 yaşındaki nişanlısı 'Captain' hayat tercihlerini denize açılmaktan yana kullanmışlar.

Captain aslında bir mimari tasarımcı. Charlie ise hem modellik yapıyor, hem de ITV kanalında hava durumu spikeri. Fakat onlar dünyayı deniz yoluyla gezmek gibi bir hayalin peşindeler ve mayıs ayından beri denizdeler.

Düğüne ayırdıkları bütçeyle dünya turuna çıkan çift - GALERİ​

Daha önce kısıtlı bir denizcilik deneyimleri olmasına ve hiç uzun süre denizde yaşamamış olmalarına rağmen rüya gibi bu hayatı kovalamaktan vazgeçememişler.

İşlerinden ayrıldıktan sonra New Jersey'de bulunan evlerini satmışlar ve tekneleriyle denizlerde yol almaya başlamışlar. Şimdiden Batı Akdeniz, Fransa, İspanya, İtalya, Elba, Korsika ve Balearic Adaları'nı gezmişler bile.

Şimdiden Avrupa'nın güzel sahillerini gezen ikilinin günleri hamakta güneşlenmek, kitap okumak, müzik dinlemek, sahillerde gittikleri yeni yerleri keşfetmek ve dalmak gibi aktivitelerle geçiyor.

Düğüne ayırdıkları bütçeyle dünya turuna çıkan çift - İZLE:

Ciddi evlilik planları varmış

Bu fikirleri uzun süredir düşündüklerini söyleyen çift sırt çantalarını alıp, dünyanın çeşitli yerlerinde hostellerde yatmanın kendilerine uygun olmadığına karar vermişler. Denizin onları çağırdığını fark ettikten sonra evlerini satmışlar ve yerine 'Silver Paws' isimli yüzen bir ev almışlar.

2010 yılında tanışan ve 2013 yılında nişanlanan çiftin ciddi evlilik planları varmış. Fakat bir noktadan sonra bu harcamaları daha güzel yapabileceklerine karar vermişler ve evlerinde ihtiyaçları olmayan her şeyi satmışlar.

Çok fazla yeri görmek istemelerine rağmen risk almak istemiyorlar. Şu an tekneleri Barcelona'da fakat Christmas tatili için ailelerinin yanına Jersey'e gideceklerini söylüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı