Cem Yılmaz – Dilara Gönder aşk yaşıyor iddiası

Cem Yılmaz – Dilara Gönder aşk yaşıyor iddiası

Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu seferde spor muhabiriyle yakınlaşması yeni aşk mı doğuyor kafaları karıştırdı. Paris Büyükelçisi Hakkı Akil'in doğum gününde ünlü sanatçıları bir araya getirdi. Arnavutköy Eftelya Balık'ta gerçekleşen doğum gününe Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Ceylan Çapa, Şebnem Bozoklar ve Şener Şen katıldı.

Dilara Gönder'le geldi

Balıkçıda yapılan doğum gününü ilk gelen isim Cem Yılmaz olurken, şaşkınlığını gizleyemedi. Aracından inerken "Siz önceden mi alıyorsunuz haberi" diyerek serzenişte bulunan Yılmaz, spor spikeri Dilara Gönder ile aracının içinde yakalanınca morali bozuldu.

Dilara Gönder'le gitti

Doğum günün en ilginç ayrıntısı ise Yılmaz ve Gönder oldu. Cem Yılmaz ile Etiler'deki evinden birlikte çıkan ve mekana aynı arabada gelen Gönder, bu fotoğraf karesi ile akılları karıştırdı. Mekan içinde samimi oldukları öğrenilen ikili, gece yarısı mekanı terk ederek yine aynı araç ile gözlerden kayboldu.

Cem Yılmaz'ın sevgilileri

Ünlü komedyen, filmleri ve gösterileriyle olduğu kadar gece hayatındaki hızı ve özel hayatıyla ilgili de gündemden düşmüyor. Adı daha önce birçok ünlü güzelle anılmış, Cansu Dere, Ayşe Hatun Önal gibi isimlerle aşk yaşamıştı.

Cem Yılmaz'ın aşk hayatı yıllardır magazin basınının ilgi odağında olduğu için aşk yaşadığı isimler hiç unutulmadı: Demet Şener, Sema Şimşek, Deniz Barut, Cansu Dere, Ahu Yağtu (Eşi), Ayşe Hatun Önal, Lal Dedeoğlu, Zeynep Tümerdem, Deniz Akkaya, Selin Toktay, Meltem Hakarar, Elif Dağdeviren..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı