Ajda Pekkan: Sesimi beğenmiyorum

Ajda Pekkan: Sesimi beğenmiyorum

Türkiye'nin Tarkan'dan sonra en pahalı sanatçısı Ajda Pekkan oldu. Genellikle yılbaşını yurtiçi ya da yurtdışı sahnesinde karşılayan Ajda Pekkan, bu yıl İstanbul'da karar kıldı. Pekkan, sahne fiyatında da artışa gitti. Sahne fiyatını 250 bin olarak belirleyen sanatçı, yılbaşı gecesi ise 400 bin lira alacak.

Ajda Pekkan'ı dinlemenin bedeli

Pekkan, ayrıca yılbaşı eğlencesinde de rekor bir rakama imza attı. Otelde Pekkan'ı dinlemenin bedeli tam tamına bin lira…

"Sesimi beğenmiyorum"

Bir televizyon programına katılan Ajda Pekkan, yaptığı açıklamayla yılbaşı gecesi kendisini dinlemek için bin lirayı gözden çıkaran hayranlarını üzdü. Pekkan, '"Ben sesimi beğenmiyorum" dedi.

İşte Ajda Pekkan'ın açıklamaları...

"Ön planda olmaktan nefret ediyorum"

Pekkan, "Ben sadece vokalist olarak kalmak isterdim. Bir sesim vardı, doğru ama sonra kendimi geliştirdim. Hiçbir zaman ön planda olmak istedim. Ön planda olmaktan nefret ediyorum. Kendi sesimi dinlemeyi de sevmiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sağlık, guatr, hipertiroidi, sivilce, hastalık tedavileri, hastalık nedenleri, prostat, yanık, göz, kalp, ilaçlar, reflü, mantar, depresyon, böbrek, kanser, sinir, şeker hastalığı